logo

Poniedziałek: 9:00-17:00. Wtorek-piątek: 7:00-15:00
 

Ubezpieczenie Bezpieczne Mieszkanie w czynszu

Chcesz się czuć bezpiecznie i komfortowo nawet, gdy nie ma Cię w domu? Skorzystaj z ubezpieczenia w firmie UNIQA, dedykowanego dla lokatorów Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

UNIQA chroni nie tylko wyposażenie Twojego mieszkania, ale także pomieszczenia przynależne takie jak np. piwnica. Ubezpieczeniem objęte są meble, sprzęt RTV i AGD oraz komputerowy, a także biżuteria i odzież. Odszkodowanie dostaniesz także za uszkodzone podłogi, glazurę oraz inne stałe elementy wyposażenia mieszkania.

Ochrona obejmuje wszelkie rodzaje ryzyka spowodowane nagłymi wydarzeniami, które są niezależne od ubezpieczonego np. pożar, kradzież, włamanie czy też zalanie. Dodatkowo UNIQA wypłaci odszkodowanie, gdy do objętego ubezpieczeniem zdarzenia dojdzie z winy Twojej lub bliskich (np. gdy zapomnisz wyłączyć żelazka i dojdzie do pożaru).

W ramach ubezpieczenia UNIQA oferuje również wypłatę odszkodowań za wydarzenia związane z odpowiedzialnością cywilną w życiu prywatnym oraz usługi assistance (pomoc fachowca, lekarza oraz wsparcie informacyjne).

Można wybrać także wariant Bezpieczny Plus oraz Bezpieczny Nagrobek. Ten pierwszy obejmuje również wypłatę odszkodowania za uszkodzone mury, a więc w przypadku całkowitego zniszczenia mieszkania nie trzeba czekać na jego odbudowę, a wypłacone pieniądze pozwolą na zakup innego lokalu.

Z kolei wariant Bezpieczny Nagrobek chroni miejsce pochówku od zniszczeń spowodowanych m. in. warunkami atmosferycznymi.
A wszystko to w wygodnej formie doliczania składki na ubezpieczenie do czynszu. Miesięcznie wynosi ona w zależności od wybranego wariantu oraz sumy ubezpieczenia od 10 zł do 44 zł.

Szczegóły ubezpieczenia znajdziecie Państwo w poniższych linkach oraz na naszej stronie w zakładce dokumenty i formularze do pobrania.

PDF UNIQA Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Bezpieczne Mieszkanie”

PDF UNIQA Assistance Bezpieczne Mieszkanie

PDF UNIQA Wniosek o ubezpieczenie mieszkania

PDF UNIQA Rezygnacja z ubezpieczenia mieszkania