Wybrano nową radę nadzorczą naszej spółdzielni
Święto samorządności w Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej za nami. W piątek (12 czerwca) odbyło się walne zgromadzenie członków ŁSM, które m. in. wybrało nową radę nadzorczą oraz jednogłośnie udzieliło absolutorium prezesowi Pawłowi Pięcie i członkowi zarządu Marcie Tylkowskiej....