logo

Poniedziałek: 9:00-17:00. Wtorek-piątek: 7:00-15:00
 

Wybrano nową radę nadzorczą naszej spółdzielni

Wybrano nową radę nadzorczą naszej spółdzielni

Święto samorządności w Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej za nami. W piątek (12 czerwca) odbyło się walne zgromadzenie członków ŁSM, które m. in. wybrało nową radę nadzorczą oraz jednogłośnie udzieliło absolutorium prezesowi Pawłowi Pięcie i członkowi zarządu Marcie Tylkowskiej.

W sali gimnastycznej dawnego Gimnazjum nr 1 w Łowiczu pojawiło się 173 członków ŁSM. Dziękujemy za obecność.

Spółdzielcy na trzyletnią kadencję wybrali 11-osobową Radę Nadzorczą ŁSM.

W jej skład weszli:

  • Konrad Badura (138 głosów),
  • Lilla Bolimowska (145 głosów),
  • Tomasz Duda (139 głosów),
  • Katarzyna Gawrońska (145 głosów),
  • Oskar Kosenda (135 głosów),
  • Barbara Osica (135 głosów),
  • Katarzyna Perzyna (148 głosów),
  • Iwona Rondoś (141 głosów),
  • Jacek Rybus (135 głosów),
  • Krystian Tokarski (142 głosy),
  • Wioletta Tosik (132 głosy).

    Gratulujemy.