Kolejny blok w zasobach ŁSM będzie docieplany
Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że we wtorek (19 maja) rozpocznie się termomodernizacja budynku nr 8 przy ul. Starzyńskiego w Łowiczu. W związku z tym prosimy o uprzątnięcie wszystkich przedmiotów, które znajdują się na balkonach.
Według umowy zlecone przez nas prace zakończą się najpóźniej do 31 października tego roku – mówi Paweł Pięta, prezes ŁSM.
Ściany termomodernizowanego budynku pokryte są płytami stalowymi Atlantis z rdzeniem styropianowym. Zostaną one zdemontowane i utylizowane. W ramach spółdzielczej inwestycji ocieplone zostaną ściany zewnętrzne bloku wraz z pasem ponad gzymsem i ścianami piwnic.
Prace obejmą również kompleksowy remont balkonów, nową opaskę wokół bloku z kostki brukowej, rozbiórkę starych i wykonanie nowych schodów wejściowych do poszczególnych klatek schodowych, z podjazdem dla wózków oraz barierkę do podtrzymania się przy schodach.
Inwestycję ŁSM uzupełni wymiana chodnika oraz montaż elementów małej architektury (ławki, kosze, stojaki na rowery).








