logo

Poniedziałek: 9:00-17:00. Wtorek-piątek: 7:00-15:00
 

Ale Łowickie Murale – ostatnie dni głosowania

Ale Łowickie Murale – ostatnie dni głosowania

Pokazaliśmy już, że we wspólnocie tkwi niezwykła siła!!! To dzięki naszym głosom udało się pozyskać nowoczesne Podwórko Nivea za 250 tys. zł na osiedlu Marii Konopnickiej oraz 40 tys. zł na nowe nasadzenia w ramach projektu „Drzewa płucami naszego miasta”. Głosowanie trwa tylko do 9 września (piątek), więc nie czekaj i oddaj głos.

- Dziś stajemy przed kolejną szansą – możemy zrealizować projekt, który zmieni wygląd naszych osiedli – zachęca do głosowania Mariusz Siewiera, prezes Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - „Ale Łowickie Murale – wymalowana historia Łowicza i województwa łódzkiego” (ELC05) to inicjatywa mająca na celu upamiętnienie patronów naszych osiedli oraz związanych z nimi wydarzeń. Liczymy na Państwa wparcie. Już nie raz pokazaliście, że razem jesteśmy wielcy. A dziś prosimy o powtórkę.

• Głosujemy na projekt ELC05 w ramach puli powiatowej: Ale Łowickie Murale – wymalowana Historia Łowicza i Województwa Łódzkiego.

Zadanie polega na upowszechnianiu kultury w nawiązaniu do historii województwa i pamięci historycznej wydarzeń/osób (w przypadku tych ostatnich będących patronami osiedli zlokalizowanych w zasobach Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej lub wydarzeń z nimi związanych) poprzez wykonanie murali lub wydruków wielkoformatowych na siatce mesh w miejscach znajdującym się w przestrzeni publicznej i otoczeniu zapewniającym godne upamiętnienie tychże wydarzeń/osób (z zachowaniem walorów artystycznych).

• Głosujemy na projekt W19 w ramach puli wojewódzkiej: zachęcamy także do oddania głosu „Łowickie centrum aktywności międzypokoleniowej „ŁObyczaj-TO” – ETAP 2”.

Projekt umożliwi utworzenie i ukończenie przestrzeni do organizowania różnych typów edukacyjno-kulturowo-ruchowych animacji, w tym przede wszystkim do kultywowania tradycji oraz dziedzictwa i tożsamości kulturowej mieszkańcom Województwa Łódzkiego poprzez przystosowanie i wyposażenie pomieszczeń Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu i II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, celem umożliwienia organizacji spotkań, warsztatów, ćwiczeń oraz wydarzeń kulturowo-edukacyjnych.

Poniżej zamieszczamy częściowo wypełnioną kartę do głosowania. Wystarczy ją podpisać i przynieść do punktu głosowania: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu (ul. Ułańska 2) – w godz. 8-18. Można też złożyć ją w siedzibie Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej (ul. Starzyńskiego 1) lub przekaż pracownikowi ŁSM, a my dostarczymy ją za Ciebie.😃

PDF Karta do głosowania