15 czerwca 2026
Wybrano nową radę nadzorczą naszej spółdzielni
Święto samorządności w Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej za nami. W piątek (12 czerwca) odbyło się walne zgromadzenie członków ŁSM, które m. in. wybrało nową radę nadzorczą oraz jednogłośnie udzieliło absolutorium prezesowi Pawłowi Pięcie i członkowi zarządu Marcie Tylkowskiej.
W sali gimnastycznej dawnego Gimnazjum nr 1 w Łowiczu pojawiło się 173 członków ŁSM. Dziękujemy za obecność.
Spółdzielcy na trzyletnią kadencję wybrali 11-osobową Radę Nadzorczą ŁSM.
W jej skład weszli:
- Konrad Badura (138 głosów),
- Lilla Bolimowska (145 głosów),
- Tomasz Duda (139 głosów),
- Katarzyna Gawrońska (145 głosów),
- Oskar Kosenda (135 głosów),
- Barbara Osica (135 głosów),
- Katarzyna Perzyna (148 głosów),
- Iwona Rondoś (141 głosów),
- Jacek Rybus (135 głosów),
- Krystian Tokarski (142 głosy),
- Wioletta Tosik (132 głosy).
Gratulujemy.







