logo

Poniedziałek: 9:00-17:00. Wtorek-piątek: 7:00-15:00
 

Kolejny blok w zasobach ŁSM będzie docieplany

Kolejny blok w zasobach ŁSM będzie docieplany

Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że we wtorek (19 maja) rozpocznie się termomodernizacja budynku nr 8 przy ul. Starzyńskiego w Łowiczu. W związku z tym prosimy o uprzątnięcie wszystkich przedmiotów, które znajdują się na balkonach.

Według umowy zlecone przez nas prace zakończą się najpóźniej do 31 października tego roku – mówi Paweł Pięta, prezes ŁSM.

Ściany termomodernizowanego budynku pokryte są płytami stalowymi Atlantis z rdzeniem styropianowym. Zostaną one zdemontowane i utylizowane. W ramach spółdzielczej inwestycji ocieplone zostaną ściany zewnętrzne bloku wraz z pasem ponad gzymsem i ścianami piwnic.

Prace obejmą również kompleksowy remont balkonów, nową opaskę wokół bloku z kostki brukowej, rozbiórkę starych i wykonanie nowych schodów wejściowych do poszczególnych klatek schodowych, z podjazdem dla wózków oraz barierkę do podtrzymania się przy schodach.

Inwestycję ŁSM uzupełni wymiana chodnika oraz montaż elementów małej architektury (ławki, kosze, stojaki na rowery).